Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Услуги по почистване, щадящи околната среда
II.1.2)Основен CPV код90911200 Услуги по почистване на сгради, без жилищните
II.1.4)Кратко описание:
Описание на дейностите и списък на обектите се съдържат в техническата спецификация, неразделна част от документацията за обществената поръчка в Системата за електронно възлагане на обществени поръчки (СЕВОП). Услугите по рамковото споразумение ще се изпълняват в периода от 01.02.2018 г. до 31.01.2021 г.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове90911200 Услуги по почистване на сгради, без жилищните
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Всеки индивидуален възложител ще определи конкретния обем на работата по почистване в своите сгради и помещения в поканата по чл. 82, ал. 4, т. 1 от ЗОП в зависимост от собствените си нужди и предпочитания, за конкретен период от време и/или до изчерпване на съответния бюджетен ресурс, с който разполага.