Доставки - 331125-2017
България-София: Система за видеонаблюдение
2017/S 160-331125
Обявление за поръчка – комунални услуги
Доставки
Правно основание:
Директива 2014/25/ЕС
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
„Проектиране и изграждане на технически системи за превенция на риска и повишаване на сигурността на територията на морските пристанища“.
II.1.2)Основен CPV код
32323500 Система за видеонаблюдение - JA01 - JA02 - JA03 - JA04 - JA05 - JA12 - JA19 - JA20
II.1.4)Кратко описание:
Изготвяне на технически проекти, изграждане и поддръжка на технически системи за превенция на риска и повишаване на сигурността на територията на морските пристанища, в това число системи за видео-наблюдение, периметрова охрана, автоматизирано разпознаване на регистрационни номера, интеграционна платформа, комуникационна инфраструктура и контролни центрове. Системите ще се реализират на териториите на Пристанищен терминал „Бургас-Изток-1“, Пристанищен терминал „Варна-Изток“ и Пристанищен терминал „Варна-Запад“, зонирани съгласно Приложение 2 към техническата спецификация.
II.1.5)Прогнозна обща стойност
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.4)Описание на обществената поръчка: