С удоволствие съобщаваме, че новата версия на портала TED ще започне да функционира на 29.01.2024 г. (датата е ориентировъчна - очаква се потвърждение!) Искате ли да научите за новите функции, подобренията и въздействието върху потребителите? Вижте нашата статия и научете повече за основните промени и нови функции.
Има проблеми с показването на обявленията въз основа на електронните формуляри. Работим по тяхното отстраняване. Междувременно, моля, вижте нашата специална страница за повече информация и насоки.
Можете да се регистрирате за нашия 4-и семинар с повторни ползватели на данни от TED, който ще се проведе на 14 декември 2023 г.
Доставки - 332047-2020
България-София: Касети с тонер
2020/S 135-332047
Обявление за възложена поръчка
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марки Brother („Брадър“) и Canon („Канон“) за нуждите на КПКОНПИ
II.1.2)Основен CPV код
30125100 Касети с тонер
II.1.4)Кратко описание:
Обществената поръчка включва доставка на оригинални тонери за нуждите на Комисия за противодействие на корупцията и за отнемане на незаконно придобитото имущество по условията на сключено рамково споразумение № СПОР-5/18.04.2019 г. на Централния орган за покупки.
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
В предмета на обществената поръчка включва следните количества оригинални тонери:
— [TO22] Brother — касета с черен тонер,TN-3060, за 6 700 стр. (Brother HL 5130/HL5150D/Brother MFC-8440/MFC-8440D/MFC-8840D) — 6 броя,
— [ТО27] Brother — касета с черен тонер, продуктов номер TN-3390, за 12 000 копия (Brother DCP-8250DN HL-6180DW)— 15 броя,
— [TO54] Canon — комплект от 2 касети с черен тонер, C-EXV14, 0384B002, за 16 600 копия общо (Canon iR 2016 / iR 2016i/iR2022) — 6 броя,
— [TO82] Canon — касета с черен тонер, EP-27, 8489A002, за 2 500 копия (Canon Laser Base MF 3110/Laser Base MF 3220/Canon Laser Base MF 5650/Laser Base MF 5730/Canon Laser Base MF 5750/Laser Base MF 5770/Canon MF 3110/Canon LBP-3200) — 220 броя.