Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Услуги - 334711-2018
България-София: Услуги по почистване и хигиенизиране
2018/S 146-334711
Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Услуги
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Услуги по почистване, щадящи околната среда, на административната сграда на Министерството на културата
II.1.2)Основен CPV код
90900000 Услуги по почистване и хигиенизиране
II.1.4)Кратко описание:
Услуги по почистване, щадящи околната среда, на административната сграда на Министерството на културата във връзка със сключено Рамково споразумение № СПОР-28/21.12.2017 г. след проведена централизирана обществена поръчка с предмет:„Услуги по почистване, щадящи околната среда“.
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Услуги по почистване, щадящи околната среда, на административната сграда на Министерството на културата.