Обявление за предварителна информация
Настоящото обявление е само за предварителна информация
Правно основание:
Регламент (ЕС, Евратом) № 2018/1046
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Рамков договор за признаване на еквивалентността на схемите за надлежна проверка на веригата за доставки съгласно Регламент (ЕС) 2017/821 (полезни изкопаеми от зони на конфликт)
Референтен номер: TRADE/2022/OP/0006-PIN
II.1.2)Основен CPV код79400000 Консултантски услуги по управление и стопанска дейност и свързаните с тях услуги
II.1.4)Кратко описание:
Рамков договор, за да се обхванат услугите в подкрепа на Комисията при признаването на еквивалентността на схемите за надлежна проверка на веригата за доставки съгласно Регламент (ЕС) 2017/821 и, ако е приложимо, чрез проверка, че установените схеми за надлежна проверка на веригата за доставки продължават да отговарят на критериите, довели до признаване на еквивалентността.
II.1.5)Прогнозна обща стойностСтойност, без да се включва ДДС: 1 000 000.00 EUR
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове79400000 Консултантски услуги по управление и стопанска дейност и свързаните с тях услуги
79000000 Бизнес услуги: право, маркетинг, консултиране, набиране на персонал, печат и охрана
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Рамков договор за признаване на еквивалентността на схемите за надлежна проверка на веригата за доставки съгласно Регламент (ЕС) 2017/821 (полезни изкопаеми от зони на конфликт).
Toto oznámení je pouze pro předběžné informace
Právní základ:
Nařízení (EU, Euratom) č. 2018/1046
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Rámcová smlouva pro uznávání shody náležité péče schémat v dodavatelském řetězci dle nařízení (EU) č. 2017/821 (konfliktní nerostné suroviny)
Spisové číslo: TRADE/2022/OP/0006-PIN
II.1.2)Hlavní kód CPV79400000 Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby
II.1.4)Stručný popis:
Rámcová smlouva se bude týkat služeb na podporu Komise při uznávání shody náležité péče schémat v dodavatelském řetězci dle nařízení (EU) 2017/821 a případně při ověřování, zda uznaná náležitá péče schémat v dodavatelském řetězci nadále splňuje kritéria, která vedla k uznání shody.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota Hodnota bez DPH: 1 000 000.00 EUR
II.1.6)Informace o částechZakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV79400000 Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby
79000000 Obchodní služby: právní, marketingové, poradenské služby, nábor zaměstnanců, tiskařské a bezpečnostní služby
II.2.4)Popis zakázky:
Rámcová smlouva pro uznávání shody náležité péče schémat v dodavatelském řetězci dle nařízení (EU) č. 2017/821 (konfliktní nerostné suroviny).
Is chun críocha faisnéise amháin an fógra seo
Bunús dlí:
Rialachán (AE, Euratom) Uimh. 2018/1046
II.1)Raon feidhme an tsoláthair
II.1.1)Teideal:
Creatchonradh le haghaidh aitheantais maidir le coibhéis scéimeanna díchill chuí do shlabhraí soláthair faoi Rialachán (AE)2017/821 (mianraí coinbhleachta)
II.1.2)Príomhchód CPV79400000 Business and management consultancy and related services
II.1.4)Cur síos achomair:
Creatchonradh chun seirbhísí a chumhdach a thacaíonn leis an gCoimisiún coibhéis scéimeanna díchill chuí do shlabhraí soláthair a aithint faoi Rialachán (AE) 2017/821 agus, de réir mar is infheidhme, chun a dheimhniú go leanann scéimeanna aitheanta díchill chuí do shlabhraí soláthair ar aghaidh ag comhlíonadh na gcritéar ba chúis le haitheantas coibhéise.
II.1.5)Luach iomlán meastaLuach gan CBL san áireamh: 1 000 000.00 EUR
II.1.6)Faisnéis faoi bheartaTá an conradh seo roinnte ina bhearta: níl
II.2)Cur síos
II.2.2)Cód(Cóid) CPV breise79400000 Business and management consultancy and related services
79000000 Business services: law, marketing, consulting, recruitment, printing and security
II.2.4)Cur síos ar an soláthar:
Creatchonradh le haghaidh aitheantais maidir le coibhéis scéimeanna díchill chuí do shlabhraí soláthair faoi Rialachán (AE)2017/821 (mianraí coinbhleachta).
Avviso di preinformazione
Il presente avviso è soltanto un avviso di preinformazione
Base giuridica:
Regolamento (UE, Euratom) n. 2018/1046
II.1)Entità dell'appalto
II.1.1)Denominazione:
Contratto quadro per il riconoscimento dell'equivalenza dei regimi di dovuta diligenza nella catena di approvvigionamento ai sensi del regolamento (UE) 2017/821 (minerali dei conflitti)
Numero di riferimento: TRADE/2022/OP/0006-PIN
II.1.2)Codice CPV principale79400000 Servizi di consulenza commerciale e di gestione e servizi connessi
II.1.4)Breve descrizione:
Contratto quadro relativo ai servizi a sostegno della Commissione con il riconoscimento dell'equivalenza dei regimi di dovuta diligenza nella catena di approvvigionamento ai sensi del regolamento (UE) 2017/821 e, se del caso, con la verifica che i regimi riconosciuti di dovuta diligenza nella catena di approvvigionamento continuino a soddisfare i criteri che hanno portato al riconoscimento dell'equivalenza.
II.1.5)Valore totale stimatoValore, IVA esclusa: 1 000 000.00 EUR
II.1.6)Informazioni relative ai lottiQuesto appalto è suddiviso in lotti: no
II.2)Descrizione
II.2.2)Codici CPV supplementari79400000 Servizi di consulenza commerciale e di gestione e servizi connessi
79000000 Servizi per le imprese: servizi giuridici, di marketing, di consulenza, di reclutamento, di stampa e di sicurezza
II.2.4)Descrizione dell'appalto:
Contratto quadro per il riconoscimento dell'equivalenza dei regimi di dovuta diligenza nella catena di approvvigionamento ai sensi del regolamento (UE) 2017/821 (minerali dei conflitti).
Išankstinis informacinis skelbimas
Šis skelbimas yra tik dėl išankstinės informacijos
Teisinis pagrindas:
Reglamentas (ES, Euratomas) Nr. 2018/1046
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Preliminarioji sutartis dėl tiekimo grandinės deramo patikrinimo sistemų lygiavertiškumo pripažinimo pagal Reglamentą (ES) Nr. 2017/821 (konfliktiniai mineralai)
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas79400000 Verslo ir valdymo konsultacinės bei susijusios paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Preliminarioji sutartis yra dėl paslaugų, kuriomis remiama Komisija pripažįstant tiekimo grandinės išsamaus patikrinimo schemų lygiavertiškumą pagal Reglamentą (ES) 2017/821 ir, jei taikoma, tikrinant, ar pripažintos išsamaus tiekimo grandinės patikrinimo schemos ir toliau atitinka kriterijus, kuriais remiantis buvo pripažintas lygiavertiškumas.
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 1 000 000.00 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)79400000 Verslo ir valdymo konsultacinės bei susijusios paslaugos
79000000 Verslo paslaugos: teisinės, rinkodaros, konsultavimo, įdarbinimo, spausdinimo ir apsaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Preliminarioji sutartis dėl tiekimo grandinės deramo patikrinimo sistemų lygiavertiškumo pripažinimo pagal Reglamentą (ES) Nr. 2017/821 (naudingosios iškasenos iš konfliktinių zonų).
Iepriekšējs informatīvs paziņojums
Šis ir tikai iepriekšējs informatīvs paziņojums
Juridiskais pamats:
Regula (ES, Euratom) Nr. 2018/1046
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Pamatnolīgums par piegādes ķēdes pienācīgas pārbaudes sistēmu atzīšanu par līdzvērtīgām saskaņā ar Regulu (ES) 2017/821 (konfliktu izrakteņi)
Atsauces numurs: TRADE/2022/OP/0006-PIN
II.1.2)Galvenās CPV kods79400000 Uzņēmējdarbības un vadības konsultāciju un saistītie pakalpojumi
II.1.4)Īss apraksts:
Pamatnolīgums par atbalsta pakalpojumiem Komisijai saistībā ar piegādes ķēdes pienācīgas pārbaudes sistēmu atzīšanu par līdzvērtīgām saskaņā ar Regulu (ES) 2017/821, attiecīgā gadījumā pārbaudot, vai atzītās piegādes ķēdes pienācīgas pārbaudes sistēmas joprojām atbilst kritērijiem, uz kuru pamata atzīts līdzvērtīgums.
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtībaVērtība bez PVN: 1 000 000.00 EUR
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)79400000 Uzņēmējdarbības un vadības konsultāciju un saistītie pakalpojumi
79000000 Uzņēmējdarbības pakalpojumi: tiesības, tirgzinība, konsultēšana, darbinieku vervēšana, iespiešana un drošība
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
Pamatnolīgums par piegādes ķēdes pienācīgas pārbaudes sistēmu atzīšanu par līdzvērtīgām saskaņā ar Regulu (ES) 2017/821 (konfliktu izrakteņi).
Detta meddelande är endast för förhandsinformation
Rättslig grund:
Förordning (EU, Euratom) nr 2018/1046
II.1)Upphandlingens omfattning
II.1.1)Benämning på upphandlingen:
Ramavtal för erkännande av likvärdighet av försörjningskedjans due diligence-system enligt förordning (EU) 2017/821 (konfliktmineraler)
Referensnummer: TRADE/2022/OP/0006-PIN
II.1.2)Huvudsaklig CPV-kod79400000 Företags- och managementrådgivning samt tillhörande tjänster
II.1.4)Kort beskrivning:
Ramavtal för att täcka tjänster som stöder Europeiska kommissionen för att erkänna likvärdighet av försörjningskedjans due diligence-system enligt förordning (EU) 2017/821 och, i tillämpliga fall, när det gäller att kontrollera att erkända due diligence-system i försörjningskedjan fortsätter att uppfylla de kriterier som ledde till ett erkännande av likvärdighet.
II.1.5)Uppskattat totalt värdeVärde exkl. moms: 1 000 000.00 EUR
II.1.6)Information om delarKontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2)Beskrivning
II.2.2)Ytterligare CPV-kod(er)79400000 Företags- och managementrådgivning samt tillhörande tjänster
79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet
II.2.4)Beskrivning av upphandlingen:
Ramavtal för erkännande av likvärdighet av försörjningskedjans due diligence-system enligt förordning (EU) 2017/821 (konfliktmineraler).