Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Доставки - 338446-2018
България-София: Мебелировка
2018/S 148-338446
Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Доставки
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
„Доставка и монтаж на офис обзавеждане и мебели за нуждите на органите на изпълнителната власт и техните администрации“
II.1.2)Основен CPV код
39100000 Мебелировка
II.1.4)Кратко описание:
„Доставка и монтаж на мека мебел за офиси за нуждите на Министерството на образованието и науката“.
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
„Доставка и монтаж на мека мебел за офиси за нуждите на Министерството на образованието и науката“
Обособена позиция №: 2
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Доставка и монтаж на мека мебел за офиси за нуждите на Министерството на образованието и науката.