Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на автобус, втора употреба, за нуждите на Община Мездра.
II.1.2)Основен CPV код34121000 Автобуси за градски и за извънградски превоз
II.1.4)Кратко описание:
Доставка на 1 брой автобус, втора употреба, за нуждите на Община Мездра.
II.1.5)Прогнозна обща стойностСтойност, без да се включва ДДС: 33 333.33 BGN
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.4)Описание на обществената поръчка: