II kohta: Kohde
II.1)Hankinnan laajuus
II.1.1)Nimi:
Tietoteknisten palvelujen ulkoinen toimittaminen
Viitenumero: PE/ITEC-ITS19
II.1.2)Pääasiallinen CPV-koodi72000000 Tietotekniset palvelut: neuvonta, ohjelmistojen kehittäminen, Internet ja tuki
II.1.4)Lyhyt kuvaus:
Tämä tarjouspyyntö koskee tietoteknisten palvelujen ulkoista toimittamista Euroopan parlamentille ja muille osallistuville EU:n toimielimille, virastoille ja elimille.
II.1.5)Arvioitu kokonaisarvo
II.1.6)Osia koskevat tiedotTämä sopimus on jaettu osiin: kyllä
Tarjoukset voivat koskea kaikkia osia
II.2)Kuvaus
II.2.1)Nimi:
Kaapeloinnin asiantuntemus
Osa nro: 1
II.2.2)CPV-lisäkoodi(t)72000000 Tietotekniset palvelut: neuvonta, ohjelmistojen kehittäminen, Internet ja tuki
II.2.4)Kuvaus hankinnasta:
Katso teknisten eritelmien osa A – erä 1 – palveluja koskevat eritelmät.
Levitystä koskevien tietojärjestelmien kehittäminen ja ylläpito
Osa nro: 2
Katso teknisten eritelmien osa A – erä 2 – palveluja koskevat eritelmät.
Tuotantoa koskevien tietojärjestelmien kehittäminen ja ylläpito
Osa nro: 3
Katso teknisten eritelmien osa A – erä 3 – palveluja koskevat eritelmät.
Kehitettyjen ohjelmistojen testaus
Osa nro: 4
Katso teknisten eritelmien osa A – erä 4 – palveluja koskevat eritelmät.
Tuotteiden arviointi, räätälöinti, järjestelmien integrointi ja laadunvalvonta
Osa nro: 5
Katso teknisten eritelmien osa A – erä 5 – palveluja koskevat eritelmät.
Yritysarkkitehtuuri, metodologia, laadunvarmistus ja auditointi
Osa nro: 6
Katso teknisten eritelmien osa A – erä 6 – palveluja koskevat eritelmät.
Tieto- ja viestintäteknisiä infrastruktuureja koskeva asiantuntemus
Osa nro: 7
Katso teknisten eritelmien osa A – erä 7 – palveluja koskevat eritelmät.
Tieto- ja viestintätekniikan turvallisuutta koskeva asiantuntemus
Osa nro: 8
Katso teknisten eritelmien osa A – erä 8 – palveluja koskevat eritelmät.
Ohjelmistojen kehitysarkkitehtuuri ja standardit
Osa nro: 9
Katso teknisten eritelmien osa A – erä 9 – palveluja koskevat eritelmät.
Toimipaikan ulkopuolella toteutettavien uusien hankkeiden kiinteähintainen kehitys
Osa nro: 10
Katso teknisten eritelmien osa A – erä 10 – palveluja koskevat eritelmät.
II dalis: Objektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
IT paslaugų teikimas išorėje
Nuorodos numeris: PE/ITEC-ITS19
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas72000000 IT paslaugos: konsultavimas, programinės įrangos kūrimas, internetas ir aptarnavimo paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Šiuo kvietimu teikti pasiūlymus numatomas IT paslaugų teikimas išorėje Europos Parlamentui ir kitoms dalyvaujančioms ES institucijoms, agentūroms ir įstaigoms.
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl visų pirkimo dalių
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Kabelių tiesimo kompetencija
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)72000000 IT paslaugos: konsultavimas, programinės įrangos kūrimas, internetas ir aptarnavimo paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Žr. techninių specifikacijų A dalį – 1 dalis – paslaugų specifikacijos.
Informacijos skleidimo sistemų kūrimas ir priežiūra
Pirkimo dalies Nr.: 2
Žr. techninių specifikacijų A dalį – 2 dalis – paslaugų specifikacijos.
Gamybos informacinių sistemų kūrimas ir priežiūra
Pirkimo dalies Nr.: 3
Žr. techninių specifikacijų A dalį – 3 dalis – paslaugų specifikacijos.
Sukurtos programinės įrangos išbandymas
Pirkimo dalies Nr.: 4
Žr. techninių specifikacijų A dalį – 4 dalis – paslaugų specifikacijos.
Produktų vertinimas, pritaikymas, sistemų integravimas ir kokybės kontrolė
Pirkimo dalies Nr.: 5
Žr. techninių specifikacijų A dalį – 5 dalis – paslaugų specifikacijos.
Įmonių architektūra, metodika, kokybės užtikrinimas ir auditas
Pirkimo dalies Nr.: 6
Žr. techninių specifikacijų A dalį – 6 dalis – paslaugų specifikacijos.
IRT infrastruktūrų kompetencija
Pirkimo dalies Nr.: 7
Žr. techninių specifikacijų A dalį – 7 dalis – paslaugų specifikacijos.
IRT saugumo srities kompetencija
Pirkimo dalies Nr.: 8
Žr. techninių specifikacijų A dalį – 8 dalis – paslaugų specifikacijos.
Programinės įrangos kūrimo architektūra ir standartai
Pirkimo dalies Nr.: 9
Žr. techninių specifikacijų A dalį – 9 dalis – paslaugų specifikacijos.
Naujų projektų fiksuotos kainos plėtra ne darbo vietoje
Pirkimo dalies Nr.: 10
Žr. techninių specifikacijų A dalį – 10 dalis – paslaugų specifikacijos.
II iedaļa: Priekšmets
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Ārējo pakalpojumu sniegšana IT jomā
Atsauces numurs: PE/ITEC-ITS19
II.1.2)Galvenās CPV kods72000000 IT pakalpojumi konsultēšana, programmatūras izstrāde, internets un atbalsts
II.1.4)Īss apraksts:
Šis uzaicinājums uz konkursu ietver Eiropas Parlamentam un citām iesaistītajām ES iestādēm, aģentūrām un struktūrām paredzētu ārējo pakalpojumu sniegšanu IT jomā.
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtība
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: jā
Piedāvājumus var iesniegt par visām daļām
II.2)Apraksts
II.2.1)Nosaukums:
Kabeļu ierīkošanas ekspertīze
Daļas numurs: 1
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)72000000 IT pakalpojumi konsultēšana, programmatūras izstrāde, internets un atbalsts
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
Skatīt tehnisko specifikāciju A daļu – “1. daļa – pakalpojumu specifikācija”.
Izplatīšanas informācijas sistēmu izstrāde un uzturēšana
Daļas numurs: 2
Skatīt tehnisko specifikāciju A daļu – “2. daļa – pakalpojumu specifikācija”.
Ražošanas informācijas sistēmu izstrāde un uzturēšana
Daļas numurs: 3
Skatīt tehnisko specifikāciju A daļu – “3. daļa – pakalpojumu specifikācija”.
Izstrādātās programmatūras pārbaude
Daļas numurs: 4
Skatīt tehnisko specifikāciju A daļu – “4. daļa – pakalpojumu specifikācija”.
Produkta novērtēšana, pielāgošana, sistēmu integrācija un kvalitātes kontrole
Daļas numurs: 5
Skatīt tehnisko specifikāciju A daļu – “5. daļa – pakalpojumu specifikācija”.
Uzņēmuma arhitektūra, metodika, kvalitātes nodrošināšana un revīzija
Daļas numurs: 6
Skatīt tehnisko specifikāciju A daļu – “6. daļa – pakalpojumu specifikācija”.
Ekspertīze IKT infrastruktūru jomā
Daļas numurs: 7
Skatīt tehnisko specifikāciju A daļu – “7. daļa – pakalpojumu specifikācija”.
Ekspertīze IKT drošības jomā
Daļas numurs: 8
Skatīt tehnisko specifikāciju A daļu – “8. daļa – pakalpojumu specifikācija”.
Programmatūras izstrādes arhitektūra un standarti
Daļas numurs: 9
Skatīt tehnisko specifikāciju A daļu – “9. daļa – pakalpojumu specifikācija”.
Noteiktas cenas izveide ārpus darba vietas jaunu projektu vajadzībām
Daļas numurs: 10
Skatīt tehnisko specifikāciju A daļu – “10. daļa – pakalpojumu specifikācija”.