Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Услуги - 344251-2021
Бeлгия-Брюксел: Многостранен рамков договор за осигуряване на икономически проучвания и анализи за по-добро регулиране
2021/S 130-344251
Обявление за поръчка
Услуги
Правно основание:
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Многостранен рамков договор за осигуряване на икономически проучвания и анализи за по-добро регулиране
Референтен номер: GROW/2021/OP/0001
II.1.2)Основен CPV код
79311410 Оценка на икономическото влияние
II.1.4)Кратко описание:
Целта на този рамков договор е да се подпомогне ГД GROW, за да има на разположение външна база от експертни познания, които могат да бъдат използвани при необходимост. Тази външна база от експертни познания ще бъде в подкрепа на собствените дейности на генералната дирекция.
II.1.5)Прогнозна обща стойност
Стойност, без да се включва ДДС: 15 000 000.00 EUR
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
Оферти могат да бъдат подавани за всички обособени позиции
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Анализ за по-добро регулиране
Обособена позиция №: 1
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Многостранен рамков договор за осигуряване на икономически проучвания и анализи за по-добро регулиране.
Многостранен рамков договор за икономически анализ
Обособена позиция №: 2
Многостранен рамков договор за осигуряване на икономически анализ.