Изменение на поръчка/концесия през нейния срок на изпълнение
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган/възложител
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка и монтаж на офис мебели и столове за нуждите на ДАБ при МС (Военна рампа)
II.1.2)Основен CPV код39100000 Мебелировка
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
II.2.2)Допълнителни CPV кодове39100000 Мебелировка
II.2.4)Описание на обществената поръчка към момента на сключване на договора:
Предметът на поръчката е доставка и монтаж на офис мебели и столове за нуждите на ДАБ при МС (Военна рампа).