Tarned - 347385-2014
Kuva koondatud vaade
Belgia-Brüssel: DIGIT/R2/PO/2013/023 – uuendustegevuse mitmekesisuseks ja arenguks kasutatav tarkvara – SIDE
2014/S 197-347385
Hankelepingu sõlmimise teade
Asjad
Direktiiv 2004/18/EÜ
II.1)Kirjeldus
II.1.1)Hankelepingule antud nimetus
DIGIT/R2/PO/2013/023 – uuendustegevuse mitmekesisuseks ja arenguks kasutatav tarkvara – SIDE
II.1.2)Hankelepingu liik ja ehitustööde teostamise, asjade tarnimise või teenuste osutamise koht
Põhiline ehitustööde teostamise, asjade tarnimise või teenuste osutamise koht: peamised tarnekohad on kõikide Euroopa asutuste ruumid (peamiselt, kuid mitte ainult Brüsselis, Luxembourgis, Strasbourgis, Dublinis ja Ispras).
NUTS kood
II.1.4)Hankelepingu või hanke/hangete lühikirjeldus
Hanke eesmärk on sõlmida raamleping mitmesuguste arvutitarkvaratoodete liht- ja mitteülekantavate litsentside kasutajaõiguste andmiseks, hooldus- ja informaatikateenuste osutamiseks ning asjasse puutuvate dokumentide esitamiseks.
II.1.5)Ühtne riigihangete klassifikaator (CPV)
48000000 Tarkvarapaketid ja infosüsteemid, 72200000 Tarkvara programmeerimis- ja nõustamisteenused
II.1.6)Teave Maailma Kaubandusorganisatsiooni riigihankelepingu (GPA) kohta
Hankeleping on hõlmatud Maailma Kaubandusorganisatsiooni riigihankelepinguga (GPA): jah
II.2)Hankelepingu(te) lõplik kogumaksumus
II.2.1)Hankelepingu(te) lõplik kogumaksumus
Maksumus: 339 436 393 EUR
IV osa: Hankemenetlus