Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
„Доставка на бланки и пощенски пликове за нуждите на Агенция по геодезия, картография и кадастър“
II.1.2)Основен CPV код30190000 Различни машини, оборудване и принадлежности за офиса
II.1.4)Кратко описание:
Доставка на бланки и пощенски пликове за нуждите на Агенция по геодезия, картография и кадастър при условията на Рамково споразумение № СПОР-5/9.3.2018 г. на Централния орган за покупки (ЦОП).
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове22800000 Регистри, счетоводни книги, класьори, формуляри и други напечатани изделия от хартия или от картон
30199230 Пощенски пликове
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Обществената поръчка включва доставка на бланки и пощенски пликове за нуждите на Агенция по геодезия, картография и кадастър и кадастър при условията на Рамково споразумение № СПОР-5/9.3.2018 г. на Централния орган за покупки (ЦОП).