Услуги - 353769-2018
България-София: Услуги по почистване на сгради, без жилищните
2018/S 154-353769
Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Услуги
Правно основание:
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
„Услуги по почистване, щадящи околната среда, на сгради на Държавна агенция „Електронно управление“ (ДАЕУ)“
II.1.2)Основен CPV код
90911200 Услуги по почистване на сгради, без жилищните
II.1.4)Кратко описание:
Предметът на поръчката включва услуги по почистване, щадящи околната среда, за нуждите на Държавна агенция „Електронно управление“ по условията на Рамково споразумение № СПОР-28/21.12.2017 г. на Централния орган за покупки (ЦОП).
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Предметът на поръчката включва услуги по почистване, щадящи околната среда, за нуждите на Държавна агенция „Електронно управление“ по условията на Рамково споразумение № СПОР 28/21.12.2017 г. на Централния орган за покупки (ЦОП).