Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Доставки - 356922-2020
България-София: Различни машини, оборудване и принадлежности за офиса
2020/S 145-356922
Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Доставки
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на канцеларски материали за нуждите на Министерство на транспорта, информационните технологии и съобщенията
II.1.2)Основен CPV код
30190000 Различни машини, оборудване и принадлежности за офиса
II.1.4)Кратко описание:
Обществената поръчка включва периодични доставки на канцеларски материали за нуждите на Министерство на транспорта, информационните технологии и съобщенията по условията на сключено рамково споразумение № СПОР-5/2.06.2020 г. на Централния орган за покупки (ЦОП).
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
30192000 Принадлежности за офиса
30193000 Органайзери и принадлежности
30194000 Чертожни принадлежности
30197000 Дребно офис оборудване
30199500 Кутии класьори, класьори за писма, кутии за подреждане и подобни изделия
22850000 Класьори и аксесоари за тях
30140000 Калкулатори и изчислителни машини, използвани за водене на счетоводство
30234300 Компактдискове (CD)
II.2.4)Описание на обществената поръчка: