Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
„Доставка чрез закупуване на употребявани автомобили за нуждите на Северозападно държавно предприятие“ по 3 обособени позиции.
II.1.2)Основен CPV код34110000 Леки автомобили
II.1.4)Кратко описание:
„Доставка чрез закупуване на употребявани автомобили за нуждите на Северозападно държавно предприятие“ по 3 обособени позиции: Обособена позиция № 1: Доставка чрез закупуване на 7 /седем/ броя употребявани лекотоварни автомобили с висока проходимост 4х4 — пикап; Обособена позиция № 2: Доставка чрез закупуване на 3 /три/ броя употребявани автомобили с висока проходимост 4х4; Обособена позиция № 3: Доставка чрез закупуване на 1 /един/ брой употребяван лек автомобил с висока проходимост, места 6+1“.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Доставка чрез закупуване на 7 /седем/ броя употребявани лекотоварни автомобили с висока проходимост 4х4 — пикап
Обособена позиция №: 1
II.2.2)Допълнителни CPV кодове34110000 Леки автомобили
34131000 Камионетки (пикапи)
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Доставка чрез закупуване на 7 /седем/ броя употребявани лекотоварни автомобили с висока проходимост 4х4 — пикап, съгласно Техническа спецификация за Обособена позиция № 1.
Обособената позиция включва доставка на 6 /шест/ броя употребявани лекотоварни автомобили с висока проходимост 4х4 — пикап с бензинов двигател и на 1 /един/ брой употребяван лекотоварен автомобил с висока проходимост 4х4 — пикап с дизелов двигател.
Доставка чрез закупуване на 3 /три/ броя употребявани автомобили с висока проходимост 4х4
Обособена позиция №: 2
34113100 Джипове
Доставка чрез закупуване на 3 /три/ броя употребявани автомобили с висока проходимост 4х4, съгласно Техническа спецификация за Обособена позиция № 2.
Доставка чрез закупуване на 1 /един/ брой употребяван лек автомобил с висока проходимост, места 6+1
Обособена позиция №: 3
Доставка чрез закупуване на 1 /един/ брой употребяван лек автомобил с висока проходимост, места 6+1, съгласно Техническа спецификация за Обособена позиция № 3.