Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Доставки - 359158-2020
България-София: Различни машини, оборудване и принадлежности за офиса
2020/S 146-359158
Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Доставки
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на канцеларски материали за органите на изпълнителната власт и техните администрации
II.1.2)Основен CPV код
30190000 Различни машини, оборудване и принадлежности за офиса
II.1.4)Кратко описание:
Доставка на канцеларски материали за нуждите на Министерството на образованието и науката
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
30192000 Принадлежности за офиса
30193000 Органайзери и принадлежности
30194000 Чертожни принадлежности
30195000 Табла
30197000 Дребно офис оборудване
30199500 Кутии класьори, класьори за писма, кутии за подреждане и подобни изделия
22850000 Класьори и аксесоари за тях
30140000 Калкулатори и изчислителни машини, използвани за водене на счетоводство
30237460 Компютърни клавиатури
30234300 Компактдискове (CD)
30237410 Компютърна мишка
II.2.4)Описание на обществената поръчка: