Услуги - 366054-2019
Бeлгия-Брюксел: Управление на онлайн платформата за сътрудничество на Европейската гражданска инициатива
2019/S 149-366054
Обявление за поръчка
Услуги
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Управление на онлайн платформата за сътрудничество на Европейската гражданска инициатива
II.1.2)Основен CPV код
79140000 Други юридически консултации и услуги
II.1.4)Кратко описание:
Общата цел на онлайн платформата за сътрудничество е да предоставя информация и подкрепа за подготовката и провеждането на европейските граждански инициативи, да стимулира дебата около тях и по-общо около теми, свързани с този инструмент. Целта на Форума е да предложи пространство, в което гражданите могат да се обединят, за да обсъдят и да формират своите инициативи, за да насърчат взаимодействието между (потенциалните) организатори, граждани и експерти; и в крайна сметка да се подобри качеството на заявленията за регистрация, които да бъдат представени на Комисията (важно е да се обърне внимание на етапа на подготовка, а не на етапа на изпълнение, по време на който организаторите могат да поддържат редовни връзки с комисията).
II.1.5)Прогнозна обща стойност
Стойност, без да се включва ДДС: 1 050 000.00 EUR
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Този търг търси съдействие от подходящо квалифицирани доставчици на услуги в управлението на онлайн платформата за сътрудничество на Европейската гражданска инициатива. (наричана още „Форумът“). Като цяло изпълнителят ще отговаря за актуализирането на съдържанието, експлоатацията, популяризирането ѝ, както и ще допринася за по-нататъшното ѝ развитие.
Servicii - 366054-2019
Belgia-Bruxelles: Gestionarea platformei online de colaborare pentru inițiativa cetățenească europeană
Anunț de participare
Servicii
Temei juridic:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Obiectul achiziţiei
II.1.1)Titlu:
Gestionarea platformei online de colaborare pentru inițiativa cetățenească europeană
II.1.2)Cod CPV principal
79140000 Servicii de consultanţă şi de informare juridică
II.1.4)Descriere succintă:
Obiectivul general al platformei online de colaborare este de a furniza informații și sprijin în pregătirea și operarea inițiativelor cetățenilor europeni, stimularea dezbaterilor în jurul acestora și, în general, în jurul subiectelor legate de acest instrument. Obiectivul Forumului este de a oferi un spațiu în care cetățenii să se poată uni pentru a discuta și a forma inițiativele lor, pentru a stimula interacțiunea dintre (potențialii) organizatori, cetățeni și experți; și, în cele din urmă, să îmbunătățească calitatea cererilor de înregistrare care urmează să fie transmise Comisiei (se pune un accent deosebit pe faza de pregătire, spre deosebire de faza de implementare în care organizatorii pot lua legătura periodic cu Comisia).
II.1.5)Valoarea totală estimată
Valoare fără TVA: 1 050 000.00 EUR
II.1.6)Informații privind loturile
Contractul este împărțit în loturi: nu
II.2)Descriere
II.2.4)Descrierea achiziţiei publice:
Această licitație este în căutare de asistență din partea furnizorilor de servicii calificați corespunzător pentru gestionarea platformei online de colaborare pentru inițiativa cetățenească europeană (denumită și „Forum”). În general, contractantul va fi responsabil de actualizarea conținutului, de operarea, promovare și contribuția la dezvoltarea acestuia.