Juridiskais pamats:
Regula (ES, Euratom) Nr. 2018/1046
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Pakalpojumu pamatnolīgums par galveno tendenču analīzes nodrošināšanu EDTIB ietvaros
Atsauces numurs: 22.ISE.OP.044
II.1.2)Galvenās CPV kods73000000 Pētniecības un izstrādes pakalpojumi un saistītie konsultāciju pakalpojumi
II.1.4)Īss apraksts:
Pamatnolīguma priekšmets ir sniegt atbalstu vienai no EAA galvenajām misijām EDTIB stiprināšanā, panākot dziļāku un kompleksu izpratni par galvenajām tendencēm un problēmām.
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtībaVērtība bez PVN: 400 000.00 EUR
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
Lūdzam skatīt konkursa dokumentus, kas pieejami iepriekš I.3) iedaļā “Saziņa” norādītajā “eTendering” adresē.