Доставки - 374453-2020
България-София: Различни машини, оборудване и принадлежности за офиса
2020/S 153-374453
Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Доставки
Правно основание:
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на бланки и пощенски пликове за нуждите на Национална служба за съвети в земеделието
II.1.2)Основен CPV код
30190000 Различни машини, оборудване и принадлежности за офиса
II.1.4)Кратко описание:
Поръчката включва доставка на бланки и пощенски пликове за нуждите на централно управление и 27-те териториални областни офиси на НССЗ
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
30100000 Офис машини, оборудване и принадлежности, с изключение на компютри, принтери и мебели
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Включва доставка на бланки и пощенски пликове, подробно описани в техническата спецификация