Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Доставки - 374457-2020
България-София: Различни машини, оборудване и принадлежности за офиса
2020/S 153-374457
Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Доставки
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на канцеларски материали за нуждите на Национална служба за съвети в земеделието
II.1.2)Основен CPV код
30190000 Различни машини, оборудване и принадлежности за офиса
II.1.4)Кратко описание:
Поръчката включва доставка на канцеларски материали за нуждите на централно управление и 27-те териториални областни офиси на НССЗ
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
30100000 Офис машини, оборудване и принадлежности, с изключение на компютри, принтери и мебели
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Включва доставка на канцеларски материали, подробно описани в техническата спецификация