Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на канцеларски материали за нуждите на Агенция по вписванията
Референтен номер: 92-06-25/2020
II.1.2)Основен CPV код30190000 Различни машини, оборудване и принадлежности за офиса
II.1.4)Кратко описание:
Доставка на канцеларски материали за нуждите на Агенция по вписванията. Срок: до 2.06.2022 г. или до достигане на максималната стойност на поръчката, която е
180 000,00 BGN без ДДС.
Видовете артикули са подробно описани в ценовото предложение към договора.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове22850000 Класьори и аксесоари за тях
30140000 Калкулатори и изчислителни машини, използвани за водене на счетоводство
30190000 Различни машини, оборудване и принадлежности за офиса
30192000 Принадлежности за офиса
30193000 Органайзери и принадлежности
30195000 Табла
30197000 Дребно офис оборудване
30234300 Компактдискове (CD)
30237410 Компютърна мишка
30237460 Компютърни клавиатури
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Доставка на канцеларски материали: принадлежности за офиса, дребно офис оборудване.