Juridiskais pamats:
Direktīva 2014/24/ES
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Elektroniskās tiešsaistes vēlētāju reģistrācijas informācijas sistēmas izstrāde un darbības nodrošināšana
Atsauces numurs: PMLP 2020/19
II.1.2)Galvenās CPV kods72230000 Klienta vajadzībām pielāgotas programmatūras izstrādes pakalpojumi
II.1.4)Īss apraksts:
Elektroniskās tiešsaistes vēlētāju reģistrācijas informācijas sistēmas izstrāde un darbības nodrošināšana.
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtība
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)72230000 Klienta vajadzībām pielāgotas programmatūras izstrādes pakalpojumi
II.2.4)Iepirkuma apraksts: