Hankelepingu sõlmimise teade
Õiguslik alus:
Määrus (EL, Euratom) nr 2018/1046
I osa: Hankija
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:
Turvateenused Euroopa Liidu delegatsioonile Vaikse ookeani piirkonnas
Viitenumber: EEAS/DELFJIS/2020/CPN/0004
II.1.2)CPV põhikood79713000 Valveteenused
II.1.4)Lühikirjeldus:
Töövõtja tagab avaliku sektori hankija vastutusalasse kuuluvate isikute ja varade turvalisuse tagamiseks vajalikud töötajad ja materiaalsed ressursid. Peamised teenused, mida tuleb osutada, võivad muu hulgas hõlmata varustamist turvatöötajate, „aktiivsete“ GPS/GPRS-jälgimissüsteemide, häiresüsteemide ja sisetelevisioonisüsteemidega.
II.1.6)Teave osade kohtaHankeleping on jaotatud osadeks: ei
II.2)Kirjeldus
II.2.2)CPV lisakood(id)79713000 Valveteenused
79710000 Turvateenused
II.2.4)Hanke kirjeldus:
Töövõtja tagab avaliku sektori hankija vastutusalasse kuuluvate isikute ja varade turvalisuse tagamiseks vajalikud töötajad ja materiaalsed ressursid. Peamised teenused, mida tuleb osutada, võivad muu hulgas hõlmata varustamist turvatöötajate, „aktiivse“ GPSi/GPRSi jälgimis-, häire- ja sisetelevisioonisüsteemiga.