Правно основание:
Регламент (ЕС, Евратом) № 2018/1046
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Проучване относно напитките с ниско алкохолно съдържание/безалкохолните напитки
Референтен номер: AGRI/2021/OP/0003
II.1.2)Основен CPV код77100000 Услуги, свързани със селското стопанство
II.1.4)Кратко описание:
Проучването е насочено към напитките с ниско алкохолно съдържание/безалкохолните напитки. Целта на това проучване е да осигури ясна картина на текущата ситуация на пазара, както и прогноза в хипотетичните бъдещи тенденции в производството и потреблението, за да се даде възможност на Комисията да оцени необходимостта от възможни законодателни предложения.
II.1.5)Прогнозна обща стойностСтойност, без да се включва ДДС: 400 000.00 EUR
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове77100000 Услуги, свързани със селското стопанство
79310000 Услуги по проучване на пазари
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Проучване относно напитките с ниско алкохолно съдържание/безалкохолните напитки.
Base jurídica:
Reglamento (UE, Euratom) n ° 2018/1046
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Estudio sobre bebidas con poco alcohol o sin alcohol
Número de referencia: AGRI/2021/OP/0003
II.1.2)Código CPV principal77100000 Servicios agrícolas
II.1.4)Breve descripción:
El estudio se centra en las bebidas con bajo contenido de alcohol o sin alcohol. El objetivo de este estudio consiste en proporcionar una imagen clara de la situación actual del mercado, así como una proyección de las hipotéticas tendencias futuras de producción y consumo, a fin de que la Comisión pueda evaluar la necesidad de posibles propuestas legislativas.
II.1.5)Valor total estimadoValor IVA excluido: 400 000.00 EUR
II.1.6)Información relativa a los lotesEl contrato está dividido en lotes: no
II.2)Descripción
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)77100000 Servicios agrícolas
79310000 Servicios de estudios de mercado
II.2.4)Descripción del contrato:
Estudio sobre bebidas alcohólicas con bajo contenido de alcohol o sin alcohol que emulan a bebidas alcohólicas.
Pravna osnova:
Uredba (EU, Euratom) br. 2018/1046
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Studija o bezalkoholnim pićima/pićima s niskim udjelom alkohola
Referentni broj: AGRI/2021/OP/0003
II.1.2)Glavna CPV oznaka77100000 Usluge na području poljoprivrede
II.1.4)Kratak opis:
Studija se bavi bezalkoholnim pićima/pićima s niskim udjelom alkohola. Cilj je ove studije pružiti jasnu sliku trenutačne situacije na tržištu kao i predviđanje hipotetskih budućih trendova u proizvodnji i potrošnji kako bi se Komisiji omogućila procjena potrebe za mogućim zakonodavnim prijedlozima.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 400 000.00 EUR
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a77100000 Usluge na području poljoprivrede
79310000 Usluge istraživanja tržišta
II.2.4)Opis nabave:
Studija o bezalkoholnim pićima/pićima s niskim udjelom alkohola koja predstavljaju imitaciju žestokih pića.
Juridiskais pamats:
Regula (ES, Euratom) Nr. 2018/1046
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Pētījums par dzērieniem ar zemu alkohola saturu/bezalkoholiskajiem dzērieniem
Atsauces numurs: AGRI/2021/OP/0003
II.1.2)Galvenās CPV kods77100000 Lauksaimniecības pakalpojumi
II.1.4)Īss apraksts:
Pētījuma galvenā uzmanība tiks pievērsta dzērieniem ar zemu alkohola saturu/bezalkoholiskajiem dzērieniem. Šā pētījuma mērķis ir sniegt skaidru priekšstatu par pašreizējo tirgus situāciju, kā arī prognozi par hipotētiskām nākotnes ražošanas un patēriņa tendencēm, lai Komisija varētu novērtēt iespējamo likumdošanas priekšlikumu nepieciešamību.
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtībaVērtība bez PVN: 400 000.00 EUR
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)77100000 Lauksaimniecības pakalpojumi
79310000 Tirgus izpētes pakalpojumi
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
Pētījums par dzērieniem ar zemu alkohola saturu/bezalkoholiskajiem dzērieniem, kas līdzinās stiprajiem alkoholiskajiem dzērieniem.
Usługi - 384550-2021
Belgia-Bruksela: Badanie na temat napojów o niskiej zawartości alkoholu/bezalkoholowych
2021/S 146-384550
Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Podstawa prawna:
Rozporządzenie (UE, Euratom) nr 2018/1046
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Badanie na temat napojów o niskiej zawartości alkoholu/bezalkoholowych
Numer referencyjny: AGRI/2021/OP/0003
II.1.2)Główny kod CPV
77100000 Usługi rolnicze
II.1.4)Krótki opis:
Badanie dotyczy napojów o niskiej zawartości alkoholu/bezalkoholowych. Celem niniejszego badania jest uzyskanie jasnego obrazu aktualnej sytuacji na rynku oraz prognozy dotyczącej hipotetycznych przyszłych tendencji w produkcji i konsumpcji, aby umożliwić Komisji ocenę zapotrzebowania na ewentualne wnioski legislacyjne.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
Wartość bez VAT: 400 000.00 EUR
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
79310000 Usługi badania rynku
II.2.4)Opis zamówienia:
Badanie dotyczące napojów alkoholowych o niskiej zawartości alkoholu/bezalkoholowych nieśladujących napoje alkoholowe.