Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Услуги на агенция за временна заетост за осигуряване на временен персонал.
Референтен номер: AO/003/15.
II.1.2)Основен CPV код79620000 Посреднически услуги по предоставяне на персонал, включително временна работна ръка
II.1.4)Кратко описание:
Целта на тази покана за участие в търг е агенции за временна заетост да осигурят персонал за Службата на Европейския съюз за интелектуална собственост, за да се гарантира, в цяла Испания (главно в Аликанте), изпълнението на временни задачи, съобразно типа на длъжността (администратор, асистент или функционална степен IV, III, II, I), произлизащи от отсъствието на служители, свободно работно място, за което е бил стартиран процес на подбор, допълнително работно натоварване или необходимост да се покрие специална длъжност, свързана с конкретен проект.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове79621000 Посреднически услуги по предоставяне на помощен персонал за офиси
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Последователен многостранен рамков договор (с 3-ма изпълнители) за продължителност от 1 година, който може да бъде подновен с мълчаливо съгласие 3 пъти до максимум 4 години, за услуги на агенция за временна заетост за осигуряване на временен персонал.