Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Транспортиране (сметоизвозване) на неопасни отпадъци от населените места на община Костинброд и поддържане на чистотата на територии за обществено ползване
Референтен номер: ОП 2020-3
II.1.2)Основен CPV код90500000 Услуги, свързани с битови остатъци и отпадъци
II.1.4)Кратко описание:
Транспортиране (сметоизвозване) на неопасни отпадъци от населените места на община Костинброд и поддържане на чистотата на територии за обществено ползване в обхват съгласно техническите спецификации и документацията.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове90500000 Услуги, свързани с битови остатъци и отпадъци
90513000 Услуги по превозване на отпадъци
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Избраният изпълнител извършва транспортиране на събраните отпадъци до депа съобразно вида неопасен отпадък. Териториалният обхват и честотата на сметоизвозване за съответната година се определят със заповед на кмета на община Костинброд (към момента приложима е заповед № РД-05-577/30.10.2019 г. за определяне границите и вида на предлаганите услуги по чл. 62 от ЗМДТ в община Костинброд, както и честотата на сметоизвозване за 2020 година). Броят на съдовете за битови отпадъци (собственост на общината) в периода на изпълнение е допустимо да се променя съобразно промените в индивидуалните декларации и нуждите на населението и правните субекти, упражняващи дейност на територията на община Костинброд. Прогнозното количество за извозване до регионално депо за РСУО — регион Костинброд на база предходен период при депониране в мярка тон за 2019 г., към 30.11.2019 г. е 11 761,34 т. Тенденцията е намаляване на количествата.