Услуги - 391876-2019
Полша-Варшава: Многостранен рамков договор с повторно стартиране на конкурс за предоставяне на консултантски услуги
2019/S 159-391876
Обявление за поръчка
Услуги
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Многостранен рамков договор с повторно стартиране на конкурс за предоставяне на консултантски услуги
Референтен номер: Frontex/OP/561/2019/MS
II.1.2)Основен CPV код
79411000 Консултантски услуги по общо управление
II.1.4)Кратко описание:
Предметът на този многостранен рамков договор е предоставянето на консултантски услуги за следните обособени позиции:
Обособена позиция 1: Консултации по управление на проекти;
Обособена позиция 2: Консултации по интегрирана логистична подкрепа.
II.1.5)Прогнозна обща стойност
Стойност, без да се включва ДДС: 600 000.00 EUR
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
Оферти могат да бъдат подавани за всички обособени позиции
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Консултации по управление на проекти
Обособена позиция №: 1
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
72224000 Консултантски услуги по управление на компютърни проекти
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Обособена позиция 1: Консултации по управление на проекти.
Услугите, които трябва да бъдат предоставени, ще включват, но не е задължително да са ограничени до следните:
— стартиране на проекти и определяне на целите на проектите, концепции и дизайн (напр. самолети, плавателни съдове, фериботи, дистанционно управляеми летателни системи, аеростатични системи за въздушно наблюдение, мобилни системи за наблюдение, превозни средства за управление на миграцията, биометрични системи, осветително оборудване, контейнери, оръжия, униформи, т.н.),
— подпомагане на Frontex при разбиране на пазарните условия и практическата приложимост на нейните предстоящи ангажименти за намаляване на рисковете и гарантиране на рентабилността,
— създаване, поддръжка и контролиране на плановете на проекта и друга документация, необходима за изпълнението на проекта (напр. разбивка на дейностите, разходи, управление на ресурсите, срещи, графици, бюджетно планиране, т.н.),
— мониторинг на целите на проекта по отношение на крайните срокове, разходите и качеството,
— подкрепа за създаването на подходяща система за докладване (образци, документи и различни отчети),
— подкрепа за създаването, внедряването и поддръжката на процес по управление на промените,
— подкрепа за създаването, внедряването и поддръжката на процес по управление на качеството,
— подкрепа за създаването, внедряването и поддръжката на процес по управление на конфигурациите,
— подкрепа за координирането на съответните екипи по конкретните проекти,
— помощ при изготвянето на бюджета като се вземат предвид разходите за жизнения цикъл.
Консултации по интегрирана логистична подкрепа
Обособена позиция №: 2
71311200 Консултантски услуги, свързани с транспортни системи
Обособена позиция 2 Консултации по интегрирана логистична подкрепа
Консултантските услуги ще включват, но не е задължително да са ограничени до следните:
— анализи на логистичната подкрепа,
— разходи за жизнения цикъл,
— логистично управление и моделиране,
— логистичен инженеринг,
— услуги по инженерна подкрепа и поддръжка,
— услуги по планиране на реакция при спешни ситуации,
— помощ при оценката на логистични рискове,
— докладване — предоставяне на редовни актуализации и консултации на Frontex.