Teenused - 395365-2022
Submission deadline has been amended by:  544990-2022
Eesti-Tartu: Arhitektuuri-, insener-tehnilise projekteerimise ja planeerimisteenused
2022/S 138-395365
Ideekonkursi teade
Õiguslik alus:
Direktiiv 2014/24/EL
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:
Raadi haridus- ja kogukonnakeskuse arhitektuurivõistlus
Viitenumber: 250871
II.1.2)CPV põhikood
71240000 Arhitektuuri-, insener-tehnilise projekteerimise ja planeerimisteenused
II.2)Kirjeldus
II.2.2)CPV lisakood(id)
71400000 Linnaplaneerimis- ja maastikuarhitektuuriteenused
II.2.4)Hanke kirjeldus:
Ideekonkursi eesmärgiks on leida parim kavand uue hariduse- ja kogukonnakeskuse hoonestuse rajamiseks ja ümbruse välialade kujundamiseks. Uus hoonestus ja selle ümber tekkiv avalik ruum peavad olema arhitektuurselt kõrgetasemelised ja arvestama kaasaegsete nõudmistega keskkonnale. Hoonestus peab võimaldama viia läbi erinevaid kogukonnategevusi ja õppetegevusi, soodustama nüüdisaegse õppemetoodika kasutuselevõttu, pakkuma erinevaid paindlikke õppimis-, liikumis- ning suhtluskeskkondi.