Обявление за предварителна информация
Настоящото обявление е само за предварителна информация
Правно основание:
Регламент (ЕС, Евратом) № 2018/1046
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на MC-ICP-MS с висока резолюция
Референтен номер: JRC/KRU/2021/OP/1807-PIN
II.1.2)Основен CPV код38000000 Лабораторно, оптично и прецизно оборудване (без стъклени изделия)
II.1.4)Кратко описание:
JRC Карлсруе планира да закупи мултиколектор ICP-MS със система за въвеждане на проби, монтирана в защитна камера, за анализ на радиоактивни проби. Оборудването ще се използва за анализ на радиоактивни и нерадиоактивни проби в рамките на ядрено-медицински проучвания и изследвания. Договорът за доставка следва да включва допълнителни услуги като осигуряване на съответната документация, интегриране и калибриране на оборудването, гаранционно и друго свързано обслужване.
II.1.5)Прогнозна обща стойност
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове38000000 Лабораторно, оптично и прецизно оборудване (без стъклени изделия)
38433100 Масов спектрометър
38433000 Спектрометри
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Доставка на MC-ICP-MS с висока резолюция.
Is chun críocha faisnéise amháin an fógra seo
Bunús dlí:
Rialachán (AE, Euratom) Uimh. 2018/1046
II.1)Raon feidhme an tsoláthair
II.1.1)Teideal:
MC-ICP-MS Ardtaifigh a Sholáthar
II.1.2)Príomhchód CPV38000000 Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)
II.1.4)Cur síos achomair:
Tá sé beartaithe ag JRC Karlsruhe ICP-MS Il-Bhailitheora a cheannach leis an gcóras réamhfhaisnéise samplaí suite i lámhainnbhosca chun anailís a dhéanamh ar shamplaí radaighníomhacha. Úsáidfear an trealamh chun anailís a dhéanamh ar shamplaí radaighníomhacha agus neamh-radaighníomhacha faoi chuimsiú imscrúdú agus taighde fóiréinseach núicléach. Beidh seirbhísí comhlántacha amhail seachadadh an doiciméadúcháin ábhartha, comhtháthú agus calabrú an trealaimh, seirbhísí baránta mar aon le seirbhísí gaolmhara san áireamh leis an gconradh soláthair.
II.1.5)Luach iomlán measta
II.1.6)Faisnéis faoi bheartaTá an conradh seo roinnte ina bhearta: níl
II.2)Cur síos
II.2.2)Cód(Cóid) CPV breise38000000 Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)
38433100 Mass spectrometer
38433000 Spectrometers
II.2.4)Cur síos ar an soláthar:
MC-ICP-MS Ardtaifigh a Sholáthar.
This notice is for prior information only
Legal Basis:
Regulation (EU, Euratom) No 2018/1046
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Supply of a High Resolution MC-ICP-MS
II.1.4)Short description:
The JRC Karlsruhe plans to purchase a Multi-Collector ICP-MS with the sample introduction system mounted in a glove-box for the analysis of radioactive samples. The equipment will be used for the analysis of radioactive and non-radioactive samples within the framework of nuclear forensic investigation and research. The supply contract shall include complementary services like delivery of relevant documentation, the equipment integration and calibration, warranty and related services.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement:
Supply of a High Resolution MC-ICP-MS.
Prezentul anunţ este doar un anunț de intenție
Temei juridic:
Regulamentul (UE, Euratom) nr. 2018/1046
II.1)Obiectul achiziţiei
II.1.1)Titlu:
Furnizarea unui MC-ICP-MS de înaltă rezoluție
Număr de referinţă: JRC/KRU/2021/OP/1807-PIN
II.1.2)Cod CPV principal38000000 Echipamente de laborator, optice şi de precizie (cu excepţia ochelarilor)
II.1.4)Descriere succintă:
JRC din Karlsruhe intenționează să achiziționeze un ICP-MS cu colector multiplu cu sistemul de introducere a eșantionului montat într-o cutie cu mănuși pentru analiza eșantioanelor radioactive. Echipamentele vor fi utilizate pentru analiza eșantioanelor radioactive și neradioactive în cadrul investigațiilor și cercetării criminalistice în domeniul nuclear. Contractul de achiziții publice de bunuri trebuie să includă servicii complementare precum livrarea documentației relevante, integrarea și calibrarea echipamentelor, garanție și servicii conexe.
II.1.5)Valoarea totală estimată
II.1.6)Informații privind loturileContractul este împărțit în loturi: nu
II.2)Descriere
II.2.2)Cod(uri) CPV suplimentar(e)38000000 Echipamente de laborator, optice şi de precizie (cu excepţia ochelarilor)
38433100 Spectrometre de masă
38433000 Spectrometre
II.2.4)Descrierea achiziţiei publice:
Furnizarea unui MC-ICP-MS de înaltă rezoluție.