Раздел ІІ: Предмет
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на канцеларски материали за органи на изпълнителната власт и техните администрации.
II.1.2)Основен CPV код30190000 Различни машини, оборудване и принадлежности за офиса
II.1.4)Кратко описание:
Обществената поръчка на Централния орган за покупки цели сключване на рамкови споразумения за доставка на канцеларски материали.
Поръчката се провежда в електронната платформа на ЦОП за възлагане на обществени поръчки СЕВОП на адрес — https://sevop.minfin.bg.
Предметът включва доставка на канцеларски материали, пликове и бланки и различни видове хартия за офиса, за нуждите на възложителите, посочени в чл. 4, ал. 1 от ПМС № 385/2015 г. Поръчката е в 3 обособени позиции:
1. Обособена позиция 1: „Доставка на канцеларски материали за органите на изпълнителната власт и техните администрации“ за срок от 24 мес.
2. Обособена позиция 2: „Доставка на пощенски пликове и бланки за органите на изпълнителната власт и техните администрации“ за срок от 24 месеца.
3. Обособена позиция 3: „Доставка на различни видове хартия за офиса, вкл. безконечна принтерна хартия, факс хартия, цветна хартия, картони и др. за срок от 24 мес.
II.1.5)Прогнозна обща стойностСтойност, без да се включва ДДС: 6 900 000.00 BGN
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
Оферти могат да бъдат подавани за всички обособени позиции
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Доставка на канцеларски материали за органи на изпълнителната власт
Обособена позиция №: 1
II.2.2)Допълнителни CPV кодове30190000 Различни машини, оборудване и принадлежности за офиса
30192000 Принадлежности за офиса
30193000 Органайзери и принадлежности
22850000 Класьори и аксесоари за тях
30194000 Чертожни принадлежности
30140000 Калкулатори и изчислителни машини, използвани за водене на счетоводство
30195000 Табла
30197000 Дребно офис оборудване
30199500 Кутии класьори, класьори за писма, кутии за подреждане и подобни изделия
30237460 Компютърни клавиатури
30234300 Компактдискове (CD)
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Обособената позиция обхваща доставка на канцеларски материали и различни офис принадлежности.
Всички артикули са изброени в Образеца № 2б. към Техническото предложение по об. п. 1.
Доставка на пощенски пликове и бланки за органи на изпълнителната власт и техните администрации
Обособена позиция №: 2
II.2.2)Допълнителни CPV кодове30199230 Пощенски пликове
22800000 Регистри, счетоводни книги, класьори, формуляри и други напечатани изделия от хартия или от картон
22822000 Търговски формуляри
Обособената позиция обхваща доставка на пощенски пликове и бланки за органи на изпълнителната власт. Всички пликове и бланки са описани в образец № 3б към Техническото предложение по об. п. 2. Към документацията са представени образци на някои от бланките и формулярите според изискванията на индивидуалните възложители.
Доставка на хартии за офиса, вкл. безконечна принтерна хартия, факс хартия, цветна хартия, картони и др. за периода 1.1.2018 г. - 31.12.2019 г.
Обособена позиция №: 3
II.2.2)Допълнителни CPV кодове30199000 Артикули от хартиената промишленост и други хартиени изделия
22993200 Термочувствителна хартия или картон
30199330 Безконечна хартия за компютърни принтери
Обособената позиция обхваща доставка на различни видове хартии, картон, безконечна прнтерна хартия, хартиени ролки за печат и др.
Всички артикули са изброени в Образеца № 4б. към техническо предложение по об. п. 3.