Обявление за изменения или за допълнителна информация
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган/възложител
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
„Доставка и монтаж на офис обзавеждане и мебели за нуждите на органите на изпълнителната власт и техните администрации“
II.1.2)Основен CPV код39100000 Мебелировка
II.1.4)Кратко описание:
Доставка и монтаж на офис мебели и столове за Агенция „Митници“
Раздел VІ: Допълнителна информация