Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка и монтаж на офис обзавеждане и мебели за нуждите на Министерство на финансите, Обособена позиция № 1 — „Доставка и монтаж на офис мебели и столове"
II.1.2)Основен CPV код39100000 Мебелировка
II.1.4)Кратко описание:
В обхвата на обществената поръчка се включват доставка и монтаж на бюра, ъгъл за бюро, гардероб, библиотеки, контейнери, маси, стелаж за захващане на стелажи, столове, шкаф при условията на сключеното рамково споразумение № СПОР-7 от 15.3.2018 г.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
В обхвата на обществената поръчка се включват доставка и монтаж на следните артикули:
1. Бюра — 30 бр.;
2. Ъгли за бюра — 5 бр.;
3. Гардероби — 15 бр.;
4. Библиотеки — 30 бр.;
5. Контейнери за бюра — 60 бр.;
6. Маси — 60 бр.;
7. Стелаж за захващане на стени — 10 бр.;
8. Столове — 600 бр.;
9. Шкафове — 20