Доставки - 41048-2021
България-София: Мебелировка
2021/S 018-041048
Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Доставки
Правно основание:
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка и монтаж на офис обзавеждане и мебели за нуждите на органите на изпълнителната власт и техните администрации
II.1.2)Основен CPV код
39100000 Мебелировка
II.1.4)Кратко описание:
Доставка и монтаж на офис мебели и столове за Агенция „Митници“.
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Доставка и монтаж на офис мебели и столове за Агенция „Митници“
Обособена позиция №: 1
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Доставка на офис мебели и столове за Агенция „Митници“ — 58 броя.