Juridiskais pamats:
Direktīva 2014/24/ES
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Pamatnolīgums par palīgstrādnieka un kurjera pakalpojumu sniegšanu Frontex galvenajai mītnei.
Atsauces numurs: Frontex/OP/775/2017/AH.
II.1.2)Galvenās CPV kods50800000 Dažādi remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi
II.1.4)Īss apraksts:
Frontex noslēgs 1 pamatnolīgumu par palīgstrādnieka pakalpojumu sniegšanu.
Līguma pakalpojumu sniegšanu ir plānots sākt 1.1.2018.
Pamatnolīguma darbuzņēmējam būs regulāri jānodrošina šādi 3 cilvēki, kuru uzdevumi jāorganizē un jākoordinē visefektīvākajā veidā, garantējot savlaicīgu rezultātu sasniegšanu:
— palīgstrādnieks, kas paredzēts nelielu remontdarbu un uzturēšanas darbu veikšanai – galvenais palīgstrādnieks,
— palīgstrādnieks, kas paredzēts konferenču telpu, pasākumu atbalstīšanai un audiovizuālo (AV) pakalpojumu sniegšanai – AV palīgstrādnieks,
— palīgstrādnieks, kas paredzēts kurjera pakalpojumu sniegšanai starp stāviem un 2 blakus esošajām ēkām – pastnieks.
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtībaVērtība bez PVN: 550 000.00 EUR
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
Palīgstrādnieki (visi) veiks nelielus remontdarbus un uzturēšanas darbus, kā arī nodrošinās galveno atbalstu konferenču telpām un pasākumiem saistībā ar fizisko sagatavošanu un AV pakalpojumu, sniegs pakalpojumus saistībā ar biroju aprīkošanu ar mēbelēm un citiem biroja priekšmetiem (mēbeļu un citu biroja priekšmetu pārvietošana, piemēram, saistībā ar jauna darbinieka nolīgšanu, pārvākšanos uz citu telpu, korķa tāfeles piestiprināšanu pie sienas u. c.) vai sniegs kurjera pakalpojumus. Konkrētais darbu apjoms katram palīgstrādnieka veidam ir aprakstīts darba uzdevumā.
Temei juridic:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Obiectul achiziţiei
II.1.1)Titlu:
Contract-cadru pentru prestarea de servicii diverse și de mesagerie la sediul central al Frontex.
Număr de referinţă: Frontex/OP/775/2017/AH.
II.1.2)Cod CPV principal50800000 Diverse servicii de întreţinere şi de reparare
II.1.4)Descriere succintă:
Frontex va încheia un singur contract-cadru pentru prestare de servicii diverse.
Serviciile contractuale sunt prevăzute să înceapă la 1.1.2018.
Contractantul va fi solicitat să pună la dispoziție în mod regulat 3 persoane, ale căror sarcini vor fi organizate și coordonate în modul cel mai eficient, astfel încât să se garanteze rezultate în timp util:
— specialist dedicat care să execute reparații minore și lucrări de întreținere – specialist principal;
— specialist dedicat care să ofere asistență pentru săli de conferințe, evenimente și să furnizeze servicii în domeniul audiovizual – specialist în domeniul audiovizual;
— specialist dedicat care să execute servicii de curierat între etaje și 2 clădiri adiacente – curier de corespondență.
II.1.5)Valoarea totală estimatăValoare fără TVA: 550 000.00 EUR
II.1.6)Informații privind loturileContractul este împărțit în loturi: nu
II.2)Descriere
II.2.4)Descrierea achiziţiei publice:
(Toți) specialiștii trebuie să execute reparații minore și lucrări de întreținere, precum și să asigure asistența principală pentru săli de conferințe și evenimente în ceea ce privește pregătirea fizică și serviciile în domeniul audiovizual, prestarea de servicii pentru dotarea birourilor cu mobilier și alte articole de birou (mutarea mobilierului și a altor bunuri de birou, de exemplu, în legătură cu angajarea unui nou angajat, mutarea într-o altă încăpere, fixarea avizierului pe perete etc.) sau să furnizeze servicii de curierat. Domeniul specific al lucrărilor pentru fiecare tip de servicii diverse este descris în detaliu în caietul de sarcini.
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
Právny základ:
Smernica 2014/24/EÚ
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Rámcová zmluva na poskytnutie údržbárskych a kuriérskych služieb pre ústredie Frontexu.
II.1.2)Hlavný kód CPV50800000 Rôzne opravárske a údržbárske služby
II.1.4)Stručný opis:
Frontex uzavrie samostatnú rámcovú zmluvu na poskytnutie údržbárskych služieb.
Zmluvné služby sa majú začať 1.1.2018.
Od rámcového dodávateľa sa bude požadovať, aby zabezpečil pravidelne 3 osoby, ktorých úlohy budú organizované a koordinované čo najefektívnejším spôsobom, pričom sa zaručia včasné výsledky:
— údržbár poverený vykonávaním menších opráv a údržbárskych prác – hlavný údržbár,
— údržbár poverený podporou konferenčných miestností, podujatí a zabezpečovaním audiovizuálnych služieb – údržbár pre audiovizuálne zariadenia,
— údržbár poverený vykonávaním kuriérskych služieb medzi poschodiami a 2 susednými budovami – poštový kuriér.
II.1.5)Celková odhadovaná hodnotaHodnota bez DPH: 550 000.00 EUR
II.1.6)Informácie o častiachTáto zákazka sa delí na časti: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis obstarávania:
Údržbári (všetci) budú vykonávať menšie opravy a údržbárske práce, ako aj hlavnú podporu pre konferenčné miestnosti a podujatia, čo sa týka fyzickej prípravy a audiovizuálnych služieb, poskytovania služieb na vybavenie kancelárií nábytkom a ďalšími kancelárskymi položkami (presťahovanie nábytku a ďalších kancelárskych položiek, napríklad v spojení s náborom nových zamestnancov, presťahovaním sa do inej miestnosti, opravou korkovej nástenky na stene atď.) alebo poskytovania kuriérskych služieb. Konkrétny rozsah prác je podrobne opísaný pre každý typ údržbára v zmluvných podmienkach.