Teenused - 413254-2018
Belgia-Brüssel: EURESi portaali kasutajatugi ja muud tugiteenused
2018/S 183-413254
Hanketeade
Teenused
Õiguslik alus:
Direktiiv 2014/24/EL
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:
EURESi portaali kasutajatugi ja muud tugiteenused
Viitenumber: VT/2018/024
II.1.2)CPV põhikood
72253000 Konsultatsioonipunkti- ja tugiteenused
II.1.4)Lühikirjeldus:
Töötajate vaba liikumine on liidu kodanikele Euroopa Liidu toimimise lepingu artikliga 45 antud põhiõigus.
EURES on Euroopa Komisjoni, ELi ja EMP liikmesriikide ja Šveitsi riiklike tööturuasutuste ja nende partnerite vaheline koostöövõrgustik. EURES aitab kaasa Euroopa tööturu heale toimimisele, lihtsustades töötajate liikumisvabadust ELis, vähendades Euroopa tööturu kitsaskohti ja parandades tööturu läbipaistvust.
Võrgustik osutab osa oma teenustest EURESi portaali ja teiste seotud IKT-vahendite kaudu.
Selle pakkumuskutse eesmärk on osutada kasutajatoe teenust Euroopa tööturuasutuste süsteemi (EURES) portaali kasutajate (sh EURESi võrgustiku liikmete) abistamiseks ja toetamiseks. EURESi kasutajatoe ülesanne on anda kiireid ja täpseid vastuseid tööotsijate, tööandjate ja teiste tööalase liikuvuse küsimustega kasutajate teabepäringutele üldiselt.
II.1.5)Eeldatav kogumaksumus või suurusjärk
Maksumus käibemaksuta: 4 000 000.00 EUR
II.1.6)Teave osade kohta
Hankeleping on jaotatud osadeks: ei
II.2)Kirjeldus
II.2.4)Hanke kirjeldus:
Selle pakkumuskutse eesmärk on aidata Euroopa koordinatsioonibürool (ECO) EURESi võrgustikku horisontaalselt toetada ja seeläbi parandada EURESi kohapealseid teenuseid kogu ELis, EMPs ja Šveitsis kooskõlas EURESi õigusliku alusega.
Euroopa tööturuasutuste süsteem on koostöövõrgustik, mis peab lihtsustama töötajate vaba liikumist ELi 28 riigis, Šveitsis, Islandil, Liechtensteinis ja Norras.
Võrgustik koosneb Euroopa koordinatsioonibüroost (ECO), riiklikest koordinatsioonibüroodest (NCOd), EURESi liikmetest ja partneritest. Viimaste hulka kuuluvad avalikud tööturuasutused (PES), eraõiguslikud tööturuasutused (PRES), ametiühingud, tööandjate organisatsioonid ja muud tööturu asjakohased osalised.
Võrgustikku kuulub umbes 1000 EURESi nõustajat, kes tegelevad riikidevaheliste ja piiriüleste mobiilsusküsimustega koostöös ülejäänud EURESi personaliga (juhid, nõustajad ja muud EURESi teenuste osutamisega tegelevad töötajad). Inimvõrgustikku täiendab EURESi portaal, mis annab juurdepääsu vabadele töökohtadele, CVde võrguandmebaasile ja kasutajasõbralikele vahenditele juurdepääsuks põhjalikule infole, mida läheb vaja tööandjatel, tööotsijatel ja töökoha vahetajatel, kes on valmis töötajaid/tööd otsima välismaalt.
Kasutajatugi vastab igasugustele päringutele, mis on seotud EURESi portaalis, sh ekstraneti osas pakutavate teenustega, samuti teenustega, mida pakutakse veebisaidil European Job Days. Samuti vastab kasutajatugi küsimustele tööalase liikuvuse praktiliste aspektide kohta Euroopas
Kuna nende ülesannete täpne ulatus, kogus ja ajastus võib aja jooksul muutuda, kavatseb Komisjon sõlmida raamlepingu. Selle raamlepingu piires toimub spetsialiseeritud teenuste osutamine ja toodete pakkumine vastavalt raamlepingule erilepingute või tellimusvormide alusel.