Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Доставки - 414197-2020
България-София: Различни машини, оборудване и принадлежности за офиса
2020/S 172-414197
Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Доставки
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на бланки и пощенски пликове за нуждите на ИА „Главна инспекция по труда“
II.1.2)Основен CPV код
30190000 Различни машини, оборудване и принадлежности за офиса
II.1.4)Кратко описание:
Обхватът на обществената поръчка включва доставка на бланки и пощенски пликове за нуждите на Изпълнителна агенция „Главна инспекция по труда“ въз основа на сключено рамково споразумение между ЦОП и кооперация „Панда“, „Роел-98“ ООД и „Мултико 92“ ООД № СПОР-6/2.06.2020 г. — обособена позиция 2 „Доставка на бланки и пощенски пликове за органите на изпълнителната власт и техните администрации“.
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
30199230 Пощенски пликове
22800000 Регистри, счетоводни книги, класьори, формуляри и други напечатани изделия от хартия или от картон
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Обществената поръчка включва доставка на бланки и пощенски пликове за нуждите на Изпълнителна агенция „Главна инспекция по труда“ по условията на сключеното рамково споразумение СПОР-6/2.06.2020 г.