Eiropas Komisija, CSM1 05/P001, 1049 Bruxelles, BEĻĢIJA. Kontaktpunkts: OIB.02.002 Marchés publics. Tālr. +32 22986989. Fakss +32 22960570. E-pasts: oib-marches-publics@ec.europa.eu
Šī teksta vietā
"I.1) Nosaukums un adreses:
Eiropas Savienības Padome, rue de la Loi 175, 1048 Bruxelles, BEĻĢIJA. (..)