Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Provision of interim services for EASO in Greece.
Reference number: EASO/2017/576.
II.1.2)Main CPV code79621000 Supply services of office personnel
II.1.4)Short description:
EASO seeks to conclude framework contracts for the provision of interim services by making available interim staff to the Agency with a possibility of secondment to other partner institutions, with a pre-defined time-frame and in line with the required competency profiles.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 43 000 000.00 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement:
EASO seeks to conclude framework contracts in cascade for the provision of interim services in Greece.
Servizzi - 419840-2017
Malta-Il-Belt Valletta: Il-provvista ta' servizzi interim għall-EASO fil-Greċja
2017/S 204-419840
Avviż dwar kuntratt
Servizzi
Il-bażi ġuridika:
Direttiva 2014/24/UE
II.1)L-għan tal-ksib
II.1.1)Titlu:
Il-provvista ta' servizzi interim għall-EASO fil-Greċja.
Numru ta' referenza: EASO/2017/576.
II.1.2)Kodiċi ewlieni CPV
79621000 Servizzi tal-forniment ta' personal għall-uffiċini
II.1.4)Deskrizzjoni qasira:
L-EASO tfittex li tikkonkludi oqfsa ta' kuntratti għall-provvista ta' servizzi interim billi jagħmlu disponibbli persunal interim lill-Aġenzija bil-possibbiltà ta' ssekondar lil istituzzjonijiet imsieħba oħrajn, b'qafas ta' żmien iddefinit minn qabel u bi qbil mal-profili ta' kompetenza meħtieġa.
II.1.5)Stima tal-valur totali
Valur mingħajr VAT: 43 000 000.00 EUR
II.1.6)Informazzjoni dwar il-lottijiet
Dan il-kuntratt huwa maqsum f’lottijiet: le
II.2)Deskrizzjoni
II.2.4)Deskrizzjoni tal-akkwist:
L-EASO tfittex li tikkonkludi oqfsa ta' kuntratti f'ordni ta' prijorità għall-provvista ta' servizzi interim fil-Greċja.
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Zapewnienie pracowników tymczasowych dla EASO w Grecji
Numer referencyjny: EASO/2017/576.
II.1.2)Główny kod CPV79621000 Usługi w zakresie pozyskiwania personelu biurowego
II.1.4)Krótki opis:
EASO zamierza zawrzeć umowy ramowe o zapewnienie personelu tymczasowego dla Agencji, z możliwością oddelegowania do innych instytucji partnerskich, na określony czas oraz zgodnie z wymaganymi profilami kompetencyjnymi.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartośćWartość bez VAT: 43 000 000.00 EUR
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia:
EASO zamierza zawrzeć umowy ramowe w systemie kaskadowym o zapewnienie pracowników tymczasowych w Grecji.
Temei juridic:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Obiectul achiziţiei
Furnizare de servicii temporare în favoarea EASO în Grecia.
Număr de referinţă: EASO/2017/576.
II.1.2)Cod CPV principal79621000 Servicii de asigurare de personal de birou
II.1.4)Descriere succintă:
EASO intenționează să încheie contracte-cadru pentru furnizarea de servicii temporare prin punerea la dispoziția agenției de personal temporar, cu o posibilă detașare la alte instituții partenere, cu un interval de timp prestabilit și în conformitate cu profilurile de competențe necesare.
II.1.5)Valoarea totală estimatăValoare fără TVA: 43 000 000.00 EUR
II.1.6)Informații privind loturileContractul este împărțit în loturi: nu
II.2)Descriere
II.2.4)Descrierea achiziţiei publice:
EASO dorește să încheie contracte-cadru în cascadă pentru prestarea de servicii temporare în Grecia.