Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Услуги по почистване, щадящи околната среда, за нуждите на Министерството на финансите
II.1.2)Основен CPV код90911200 Услуги по почистване на сгради, без жилищните
II.1.4)Кратко описание:
Обществената поръчка включва предоставяне на услуги, щадящи околната среда, за комплексно почистване на административните сгради и помещения в Министерството на финансите в съответствие с условията на сключеното рамково споразумение № СПОР-28 от 21.12.2017 г. на ЦОП.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.4)Описание на обществената поръчка: