Доставки - 429604-2020
България-София: Пощенски пликове
2020/S 178-429604
Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Доставки
Правно основание:
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на пощенски бланки и пликове за нуждите на Министерство на икономиката
II.1.2)Основен CPV код
30199230 Пощенски пликове
II.1.4)Кратко описание:
Предметът на обществената поръчка включва доставка на пощенски бланки и пликове за нуждите на Министерство на икономиката.
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
II.2.4)Описание на обществената поръчка: