Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на бланки и пощенски пликове за Министерството на отбраната
II.1.2)Основен CPV код30199230 Пощенски пликове
II.1.4)Кратко описание:
Обществената поръчка включва доставката на бланки и пощенски пликове за Министерството на отбраната при условията на сключено рамково споразумение № СПОР-5/9.3.2018 г. от Централния орган за поръчки.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове30199230 Пощенски пликове
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Включва доставка на бланки и пощенски пликове за нуждите на Министерството на отбраната.