Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на канцеларски материали за органите на изпълнителната власт и техните администрации
II.1.2)Основен CPV код30192000 Принадлежности за офиса
II.1.4)Кратко описание:
По обособена позиция № 1 „Доставка на канцеларски материали за органите на изпълнителната власт и техните администрации“ съгласно рамково споразумение № СПОР-4/9.3.2018 г.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Доставка канцеларски материали за нуждите на Министерството на отбраната
Обособена позиция №: 1
II.2.2)Допълнителни CPV кодове30192000 Принадлежности за офиса
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Доставка канцеларски материали за нуждите на Министерството на отбраната съгласно техническата спецификация на артикулите.