Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Услуги по кетъринг и бърза закуска за Агенцията за железопътен транспорт на Европейския съюз.
Референтен номер: ERA 2017 39 OP.
II.1.2)Основен CPV код55520000 Услуги на заведения за приготвяне и доставяне на храна
II.1.4)Кратко описание:
Целта на тази поръчка е да се предоставят услуги по кетъринг и бърза закуска по време на работни срещи, семинари и/или конференции.
II.1.5)Прогнозна обща стойностСтойност, без да се включва ДДС: 350 000.00 EUR
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Služby stravování a rychlého občerstvení pro Agenturu Evropské unie pro železnice.
Spisové číslo: ERA 2017 39 OP.
II.1.2)Hlavní kód CPV55520000 Zabezpečování pohostinských služeb pro zákazníky
II.1.4)Stručný popis:
Cílem této zakázky je poskytnout služby stravování a rychlého občerstvení během setkání, seminářů a/nebo konferencí.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota Hodnota bez DPH: 350 000.00 EUR
II.1.6)Informace o částechZakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.4)Popis zakázky:
Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Servicios de cáterin y de restauración rápida para la Agencia Ferroviaria de la Unión Europea.
Número de referencia: ERA 2017 39 OP.
II.1.2)Código CPV principal55520000 Servicios de suministro de comidas desde el exterior
II.1.4)Breve descripción:
El presente contrato tiene por objeto la prestación de servicios de cáterin y de restauración rápida en reuniones de trabajo, seminarios o conferencias.
II.1.5)Valor total estimadoValor IVA excluido: 350 000.00 EUR
II.1.6)Información relativa a los lotesEl contrato está dividido en lotes: no
II.2)Descripción
II.2.4)Descripción del contrato:
Õiguslik alus:
Direktiiv 2014/24/EL
I osa: Hankija
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:
Toitlustus- ja kiirtoitlustusteenused Euroopa Liidu Raudteeametile
Viitenumber: ERA 2017 39 OP.
II.1.2)CPV põhikood55520000 Toitlustusteenused
II.1.4)Lühikirjeldus:
Kõnealuse lepingu eesmärk on pakkuda toitlustus- ja kiirtoitlustusteenuseid töökoosolekute, seminaride ja/või konverentside ajal.
II.1.5)Eeldatav kogumaksumus või suurusjärkMaksumus käibemaksuta: 350 000.00 EUR
II.1.6)Teave osade kohtaHankeleping on jaotatud osadeks: ei
II.2)Kirjeldus
II.2.4)Hanke kirjeldus:
Bunús dlí:
Treoir 2014/24/AE
II.1)Raon feidhme an tsoláthair
II.1.1)Teideal:
Seirbhísí lónadóireachta agus mearbhia do Ghníomhaireacht Iarnróid an Aontais Eorpaigh.
Uimhir thagartha: ERA 2017 39 OP.
II.1.2)Príomhchód CPV55520000 Catering services
II.1.4)Cur síos achomair:
Is é aidhm an chonartha seo seirbhísí lónadóireachta agus mearbhia a chur ar fáil le linn cruinnithe, seimineár nó comhdhálacha.
II.1.5)Luach iomlán meastaLuach gan CBL san áireamh: 350 000.00 EUR
II.1.6)Faisnéis faoi bheartaTá an conradh seo roinnte ina bhearta: níl
II.2)Cur síos
II.2.4)Cur síos ar an soláthar:
Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Usluge - 432013-2017
Francuska-Valenciennes: Usluge dostave pripremljene hrane i pića te usluge brze hrane za Agenciju Europske unije za željeznice
2017/S 209-432013
Obavijest o nadmetanju
Usluge
Pravna osnova:
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Usluge dostave pripremljene hrane i pića te usluge brze hrane za Agenciju Europske unije za željeznice
Referentni broj: ERA 2017 39 OP.
II.1.2)Glavna CPV oznaka
55520000 Usluge dostavljanja pripremljene hrane (catering)
II.1.4)Kratak opis:
Cilj je ugovora pružanje usluga dostave pripremljene hrane i pića te usluga brze hrane tijekom radnih sastanaka, seminara i/ili konferencija.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednost
Vrijednost bez PDV-a: 350 000.00 EUR
II.1.6)Podaci o grupama
Ovaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.4)Opis nabave: