Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Строителство - 432550-2019
България-Пловдив: Строителни работи по полагане на пътна настилка на улици
2019/S 178-432550
Обявление за поръчка
Строителство
Правно основание:
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Извършване на строително-монтажни работи при реализацията на проект „Реконструкция и рехабилитация на уличната мрежа и прилежащите съоръжения в част от населените места на община „Марица“
II.1.2)Основен CPV код
45233252 Строителни работи по полагане на пътна настилка на улици
II.1.4)Кратко описание:
Ремонт на улица в село Рогош — улица „Васил Левски“.
Категория на строежа: IV категория.
Дължините и площите на улицата са следните:
— улица „В. Левски“ — 936,968 м, 6 678,8 м2.
Ремонт на улици в село Труд — улица „Н. Петков“ и улица „Янтра“.
Дължините и площите на улиците са следните:
— улица „Н. Петков“ — 739,345 м, 5 515,4 м2,
— улица „Янтра“ — 662,645 м, 6 328,5 м2.
Забележка: Към настоящия документ е приложена техническа спецификация.
II.1.5)Прогнозна обща стойност
Стойност, без да се включва ДДС: 1 091 657.18 BGN
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
II.2.4)Описание на обществената поръчка: