Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на канцеларски материали за нуждите на МТСП и проект BG05M9OP001-3.005-0001 „Нови стандарти за социални услуги“
II.1.2)Основен CPV код30192000 Принадлежности за офиса
II.1.4)Кратко описание:
Предметът на настоящата обществена поръчка е разделен на 2 обособени позиции, като с настоящата процедура се възлага обособена позиция № 1 „Доставка на канцеларски материали за нуждите на Министерство на труда и социалната политика“ по условията на сключено рамково споразумение № СПОР-5/2.06.2020 г. на Централния орган за покупки (ЦОП).
Обособена позиция № 2 „Доставка на канцеларски материали за нуждите на проект BG05M9OP001-3.005-0001 „Нови стандарти за социални услуги“ ще бъде възложена на по-късен етап.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Доставка на канцеларски материали на нуждите на Министерство на труда и социалната политика
Обособена позиция №: 1
II.2.2)Допълнителни CPV кодове30190000 Различни машини, оборудване и принадлежности за офиса
30192000 Принадлежности за офиса
30192800 Самозалепващи се етикети
30193000 Органайзери и принадлежности
22850000 Класьори и аксесоари за тях
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Обществената поръчка включва периодични доставки на канцеларски материали за нуждите на Министерство на труда и социалната политика по условията на сключено рамково споразумение № СПОР-5/2.06.2020 г. на Централния орган за покупки (ЦОП).