Skelbimas apie sutarties skyrimą
Pirkimo procedūros rezultatai
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
(PU-6831/20) Darbo avalynė
Nuorodos numeris: 487867
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas18830000 Apsauginė avalynė
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Specialios paskirties darbo batai (atliekant suvirinimo, asfaltavimo, medžių kirtimo / pjovimo darbus), saugūs darbo batai žieminiai, darbo batai vasariniai ir guminiai darbo batai.
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Specialios paskirties darbo batai (atliekant suvirinimo, asfaltavimo, medžių kirtimo / pjovimo darbus)
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)18830000 Apsauginė avalynė
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Specialios paskirties darbo batai (atliekant suvirinimo, asfaltavimo, medžių kirtimo / pjovimo darbus). Preliminarus poreikis – apie 1 350 porų.
Saugūs darbo batai, žieminiai
Pirkimo dalies Nr.: 2
Saugūs darbo batai, žieminiai, preliminarus poreikis – 1 700 porų.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 3
Darbo batai vasariniai, preliminarus poreikis – apie 2 700 porų.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 4
Saugūs guminiai darbo batai iš PVC gumos, preliminarus poreikis – 1 700 porų.