Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
Direktīva 2004/18/EK
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Apraksts
II.1.1)Līgumam piešķirtais nosaukums
Pētījums par kritiski svarīgu izejvielu saraksta pārskatīšanu.
II.1.2)Līguma veids un būvdarbu veikšanas, piegādes vai pakalpojumu sniegšanas vietaPakalpojumi
Pakalpojumu kategorija Nr. 10: Tirgus izpētes un sabiedriskās domas aptaujas pakalpojumi
Galvenā būvdarbu veikšanas vieta, piegādes vai pakalpojumu sniegšanas vieta: darbuzņēmēja telpas vai jebkura piedāvājumā norādīta vieta, izņemot Komisijas telpas.
NUTS kods
II.1.4)Īss līguma vai iepirkuma(-u) apraksts
Eiropas Komisija 2010. gada jūnijā publicēja ekspertu ziņojumu (tā pamatā bija pētījums), kurā tika iedibināta metodika tādu izejvielu (ar enerģijas un pārtikas ražošanu nesaistītu izejvielu) noteikšanai, kas uzskatāmas par kritiski svarīgām ES. Kritiski svarīgas izejvielas ir tās izejvielas, kuras ir ekonomiski ļoti svarīgas ES un ar kuru piegādi saistīts augsts risks. Pirmais kritiski svarīgu izejvielu saraksts tika publicēts 2011. gadā – tas bija ietverts Komisijas Paziņojumā COM(2011) 25, un tā pamatā bija iepriekš minētais ekspertu ziņojums. Kopš tā laika Komisijai ir politisks pienākums pret dalībvalstīm un Eiropas Parlamentu ne retāk kā reizi 3 gados publicēt kritiski svarīgu izejvielu sarakstu. Kritiski svarīgu izejvielu saraksts pēdējo reizi pārskatīts 2014. gada maijā, publicējot jaunu ekspertu ziņojumu un Komisijas Paziņojumu COM(2014) 297. Lai 2017. gadā varētu sagatavot nākamo ziņojumu un pēc tam arī kritiski svarīgu izejvielu sarakstu, nepieciešams jauns pētījums.
II.1.5)Kopējā publiskā iepirkuma vārdnīca (CPV)14000000 Raktuvju, parasto metālu un saistītā produkcija
II.1.6)Informācija par Valsts iepirkuma nolīgumu (GPA)Līgums, uz kuru attiecas Valsts iepirkuma nolīgums (GPA): jā
II.2)Līguma(-u) kopējā galīgā vērtība
II.2.1)Līguma(-u) kopējā galīgā vērtībaVērtība: 397 350 EUR
Bez PVN
IV iedaļa: Procedūra