Доставки - 439303-2021
България-Плевен: Горива
2021/S 168-439303
Обявление за поръчка
Доставки
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
„Доставка на горива за служебните автомобили за нуждите на „УМБАЛ – Д-р Георги Странски” ЕАД – гр. Плевен”.
II.1.2)Основен CPV код
09100000 Горива
II.1.4)Кратко описание:
Процедура по реда на Закона за обществените поръчки за доставка на горива за служебните автомобили за нуждите на „УМБАЛ Д-р Георги Странски” ЕАД - Плевен, чрез система за зареждане, при условия на безналично плащане с електронни карти, съгласно техничеки условия и изисквания и условията на настоящата документация.
Горивата обект на обществената поръчка, са следните: бензин А - 95, бензин А – 98/99/100, Дизелово гориво, газ "Пропан бутан". Оферираните горива, трябва да отговарят на данните от Техническата оферта (Предложение за изпълнение на поръчката в съответствие с техническите условия и изисквания на възложителя) – Приложение № 2 и Ценова оферта (Ценово предложение) - Приложение № 3.
II.1.5)Прогнозна обща стойност
Стойност, без да се включва ДДС: 409 218.00 BGN
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Поръчката касае доставка на горива за служебните автомобили на „УМБАЛ – Д-р Георги Странски" ЕАД – Плевен, чрез система за зареждане, при условия на безналично плащане с електронни карти.
Горивата, обект на обществената поръчка, са следните: бензин А - 95, бензин А - 98/99/100, Дизелово гориво, газ "Пропан бутан".
Количествата на горивата, посочени в Приложение № 1 към документацията, са предвидени за нуждите на „УМБАЛ Д-р Георги Странски” ЕАД – Плевен за срок от 24 (двадесет и четири) месеца.
Тези количества са прогнозни и възложителят не се задължава да ги закупи в пълен обем, а в зависимост от своите Участниците следва да поемат административните разноски по издаване на електронни карти за работа чрез система за зареждане при условия на безналично плащане.потребности и финансова обезпеченост.
Възложителят допуска представяне на само едно заявление за участие.
Участниците нямат право да предлагат варианти на офертите.