Обявление за изменения или за допълнителна информация
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган/възложител
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
„Периодични доставки на медицински консумативи, лабораторни реактиви и дезинфектанти за нуждите на „МБАЛ — Първомай“
Референтен номер: 1-2018
II.1.2)Основен CPV код33140000 Медицински консумативи
II.1.4)Кратко описание:
Периодични доставки на медицински консумативи, лабораторни реактиви и дезинфектанти за нуждите на „МБАЛ — Първомай“ ЕООД, гр. Първомай.
Доставките се извършват след периодично повтарящи се заявки с транспорт на изпълнителя до болничната аптека на възложителя в предвидени прогнозни (приблизителни) количества по позиции съгласно спецификация в табличен вид, приложена към утвърдената от възложителя документация за участие.
Раздел VІ: Допълнителна информация