Доставки - 452293-2022
Submission deadline has been amended by:  484444-2022
България-София: Принадлежности за офиса
2022/S 159-452293
Обявление за поръчка
Доставки
Правно основание:
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
„Доставка на канцеларски материали за нуждите на ТУ-София и изнесените звена, запазена по чл. 12, ал. 1, т. 1 от ЗОП“
II.1.2)Основен CPV код
30192000 Принадлежности за офиса
II.1.4)Кратко описание:
Предметът на поръчката е „Доставка на канцеларски материали за нуждите на ТУ-София и изнесените звена, запазена по чл. 12, ал. 1, т. 1 от ЗОП“. Видовете канцеларски материали, предмет на доставка, са посочени в Приложение към Техническата спецификация, част от документацията на поръчката.  Доставяните канцеларски материали трябва да бъдат: нови и неупотребявани, да бъдат произведени от качествени материали, осигуряващи нормална и безпроблемна експлоатация и да отговарят на Европейските стандарти за съответния вид продукт (ако има такива приложими за него).
На основание 12, ал. 1, т. 1 от ЗОП и чл. 80, ал. 1 ППЗОП поръчката е запазена за участие на специализирани предприятия или кооперации на хора с увреждания или за стопански субекти, чиято основна цел е социалното и професионалното интегриране на хора с увреждания или на хора в неравностойно положение.
II.1.5)Прогнозна обща стойност
Стойност, без да се включва ДДС: 21 341.54 BGN
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
30192700 Книжарски стоки
30199500 Кутии класьори, класьори за писма, кутии за подреждане и подобни изделия
30197220 Кламери
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Предметът на поръчката е „Доставка на канцеларски материали за нуждите на ТУ-София и изнесените звена, запазена по чл. 12, ал. 1, т. 1 от ЗОП“. Видовете канцеларски материали, предмет на доставка, са посочени в Приложение към Техническата спецификация, част от документацията на поръчката.  Доставяните канцеларски материали трябва да бъдат: нови и неупотребявани, да бъдат произведени от качествени материали, осигуряващи нормална и безпроблемна експлоатация и да отговарят на Европейските стандарти за съответния вид продукт (ако има такива приложими за него). Доставката включва: Архивни кутии, Бюджетно платежно нареждане, Заповедна книга за храна, Кламери, класьор за документи, книга за инструктаж по безопасност и здраве при работа - начален/периодичен/извънреден инструктаж, книга за касов апарат, листчета лепящи, мемориален ордер, папка джоб, папка PVC с машинка, поставка за документи, приходен касов ордер, ролки касови, стокова разписка и други артикули, посочени в приложение към техническата спецификация.
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30192000 Bürobedarf
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 21 341.54 BGN
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30192700 Büromaterial
30199500 Stehordner, Posteingangskästen, Magazine und ähnliche Artikel
30197220 Büroklammern